Зв'язок з нами

Події

Поїзди не зупинятимуть: Укрзалізниця домовилася про постачання палива

Поїзди не зупинятимуть: Укрзалізниця домовилася про постачання палива

Вагони потяга (Фото: Укрзалізниця)

Укрзалізниця досягла згоди з постачальниками щодо відвантаження дизельного пального для забезпечення безперебійного руху потягів.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Укрзалізниця розв’язала питання щодо постачання дизельного пального на найближчий період. Уже досягнуто згоди з постачальниками щодо відновлення його постачання, – наголосив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця2 Іван Юрик.

Наразі Укрзалізниця та постачальники пального узгоджують плани його відвантаження. Питання з дизпальним на найближчий час вирішено, вважають в Укрзалізниці.

Укрзалізниця вживає заходів для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту., безперебійного постачання необхідного обсягу пального на довгу перспективу, – йдеться у повідомленні.

Контекст. Укрзалізниця 19 квітня повідомила, що через відмову постачальників відвантажувати пальне за укладеними договорами компанія має запас дизельного пального лише на 4 доби. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів, що постачальники дизпалива відмовилися від контрактів з “Укрзалізницею” після націоналізації так званого “нафтопроводу Медведчука”. Фірмам, з якими “Укрзалізниця” уклала угоди про постачання пального, стало економічно вигідніше відмовитись виконувати умови контрактів, ніж постачати дизпальне за старою ціною.

Читайте також

"Прикрили трубу Медведчука" – Криклій про відсутність палива на залізниці

У Росії зійшли з рейок 35 вагонів палива: є жертви

Раніше президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради нацбезпеки України від 19 лютого, яким, зокрема, повернув у державну власність нафтопровід “Прикарпатзападтранс”. Загальна протяжність нафтопроводу, який повернувся у власність держави, становить 1433 км. Нафтопровід належав родині підсанкційного нардепа Віктора Медведчука (досьє Віктора Медведчука).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.