Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Потьомкін: Владу не цікавить ні звільнення утримуваних осіб, ні вакцинація від коронавірусу, ні відновлення економіки, у неї одне завдання – насолити Медведчуку

Потьомкін: Владу не цікавить ні звільнення утримуваних осіб, ні вакцинація від коронавірусу, ні відновлення економіки, у неї одне завдання – насолити Медведчуку

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

У влади України одне завдання – насолити Віктору Медведчуку. Все, чим займається українська влада, – боротьба з Медведчуком.

Про це у своєму Facebook написав голова громадської організації СКМ Олександр Потьомкін. 

“Поки влада інших держав зайнята пошуком вакцини, укладенням контрактів і відновленням економік, українська влада зайнята боротьбою з Віктором Медведчуком. Справді, адже немає більш важливих завдань в Україні, ніж вставляти палиці в колеса Медведчуку”, – написав він. 

За його словами, раніше провладні коментатори розганяли фейки про те, що Медведчук нібито піариться перед виборами. Але зараз виборів немає, а Медведчук намагається звільнити з ОРДЛО чотирьох українок. Добра справа, але навіть її українська влада намагається споганити та зірвати. 

“Але це не Медведчук домовився про звільнення, а Донецьк і Луганськ запропонували Медведчуку забрати чотирьох жінок, (яким, якщо їх не звільнять – сидіти по 14 років) тому що лідер ОПЗЖ є принциповим прихильником реалізації Мінських угод, а влада може тільки вставляти палиці в колеса і не хоче забирати своїх людей. Очевидно ж, що Донецьк і Луганськ не хочуть мати справу з владою, а з Медведчуком хочуть”, – вказав голова громадської організації СКМ. 

Потьомкін назвав безглуздою заяву Денисової про передачу їй дев’яти українців. 

“І тому дуже смішно і безглуздо виглядає заява Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової про нібито намір ОРДЛО передати їй дев’ять громадян України. Це брехня, яку вже висміяли в ЛНР. Насправді це спроба провокації, спроба зірвати звільнення, яке ініціювало ОРДЛО, аби завадити Медведчуку. Розумієте? Заради зведення особистих рахунків українська влада готова залишити чотирьох своїх громадян у в’язниці ОРДЛО. Аби Медведчук не привіз їх до Києва”, – підкреслив він.

Потьомкін нагадав, що трохи раніше Офіс президента вустами глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука заявив, що ОРДЛО не варто віддавати полонених Медведчуку, а варто віддати їх владі. У Кравчука з цього приводу справжня публічна істерика. 

“Але і це не все. Щоб Медведчук не міг літати в Росію на переговори з Путіним, українська влада видала розпорядження “перекрити” небо для лідера ОПЗЖ. Нардеп Ілля Ківа заявив, що Державна авіаційна служба України отримала розпорядження не випускати літаки з Медведчуком до Росії. Мабуть, українська влада вирішила, що якщо вже з ними Путін не хоче розмовляти, не дамо і Медведчуку вести діалог із Кремлем. Недалека логіка, яка нічого хорошого Україні не обіцяє. Ключі від миру на Донбасі знаходяться самі знаєте де. Ще Порошенко це визнав, а Зеленський погодився. То невже Україні ці ключі не потрібні?” – підсумував голова громадської організації СКМ. 

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.