Зв'язок з нами

Події

Президент доручив створити спецпрограму підготовки інженерів-авіаконструкторів

Президент доручив створити спецпрограму підготовки інженерів-авіаконструкторів

Літак Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський доручив “Укроборонпрому” спільно з Міністерством освіти і науки та НТУУ “КПІ” створити та протягом трьох місяців запустити спеціальну програму підготовки інженерів-конструкторів ім. О. К. Антонова.

Про це повідомляє Офіс президента на своїй сторінці у Фейсбуці.

Україна має й надалі пишатися нашими інженерами. Тому президент Володимир Зеленський дав доручення “Укроборонпрому”, до якого входить підприємство “Антонов”, спільно з Міністерством освіти і науки та НТУУ “КПІ” створити та протягом трьох місяців запустити спеціальну програму підготовки інженерів-конструкторів ім. О. К. Антонова, – йдеться у повідомленні.

В ОП зазначають, що Зеленський доручив також Кабінету міністрів “розробити стимули, щоб талановиті молоді інженери могли й далі прославляти Україну на весь світ”.

Читайте також

В Україні перевірять усі літаки виробництва ДП "Антонов" – ДБР

Призначено в.о. гендиректора ДП "Антонов"

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський  доручив Раді національної безпеки та оборони найближчим часом розглянути питання реформування концерну “Укроборонпром”.

Концерн “Укроборонпром” наполягає збільшити частку держпідприємств у розподілі оборонного замовлення для потреб українських силовиків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.