Зв'язок з нами

Події

Прокуратура провела обшуки у приміщеннях КМДА

Прокуратура провела обшуки у приміщеннях КМДА

Обшуки Фото: прокуратура Києва

Київська міська прокуратура спільно із ГУ ДФС у м. Києві проводять обшуки в приміщеннях КМДА, а також в офісі приватного підприємства та за місцем проживання його директора.

Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, обшуки тривають в межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння міському бюджету збитків на майже 19,5 млн гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства у 2013 році, придбавши об’єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі, умисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно. Згідно з висновком експертизи, указаними діями територіальній громаді м. Києва завдано шкоду в розмірі майже 19,5 млн гривень, – йдеться у повідомленні.

Наразі складено повідомлення про підозру директору приватного підприємства за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Вживаються заходи для його вручення.

Крім того, в межах кримінального провадження тривають обшуки в приміщенні Київської міської державної адміністрації, службові особи якої можуть бути причетні до вказаних правопорушень.

Читайте також

ДБР обшукує "Кузню на Рибальському" і підрозділи "Богдан Моторс"

НАБУ проводить масові обшуки у справі про продаж барж Дунайського пароплавства

За результатами слідчих дій буде надано правова оцінка діям службових осіб КМДА, які не вжили жодних заходів щодо укладення відповідних договорів оренди із землекористувачем, – кажуть у прокуратурі.

Раніше, нагадаємо, прокуратура провела обшуки в офісі КП “Спецжитлофонд” та в приміщеннях підрядних організацій. 11 травня обшуки тривали у КО “Київзеленбуд” та в офісних приміщеннях підрядних підприємств.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.