Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Провалився як лідер: Шварценеггер назвав Трампа “найгіршим президентом в історії”

Провалився як лідер: Шварценеггер назвав Трампа "найгіршим президентом в історії"

Арнольд Шварценеггер

Оцінка президента стосувалася ситуації зі штурмом Капітолію

Член республіканської партії США та 38-й губернатор штату Каліфорнії Арнольд Шварценеггер розкритикував чинного президента США Дональда Трампа на тлі подій зі штурмом Капітолію. Про це йдеться у його Twitter.

“Він провалився як лідер і запам’ятається як найгірший президент в історії”, – йдеться у повідомленні.

За словами політика, 6 січня увійде в історію Америки як ніч “Розбитого скла”.

“Але нападники не просто розбили вікна Капітолію, вона зруйнували ідеї, які ми вважали цілком зрозумілими. Вони зневажали самі принципи, на яких була заснована наша країна. Президент Трамп прагнув скасувати результати виборів. Він намагався вчинити переворот, вводячи людей в оману”, – зазначив політик.

Шварценеггер додав, що штурм Капітолію в США нагадав йому еврейські погроми в Німеччині. Вони відбувалися за часів Адольфа Гітлера у 1938 році.

Новини за темою: У США завели 25 справ про внутрішній тероризм після штурму Капітолію

Нагадаємо, 6 січня у Вашингтоні сторонники Дональда Трампа зібралися на мітинг, унаслідок якого відбувся штурм Капітолію. Наразі відомо про 5 загиблих через напад на місцеперебування Конгресу США. На тлі подій спікер палати представників США Ненсі Пелосі закликала до негайного усунення чинного президента з посади. У свою чергу виконувач обов’язків федерального прокурора США Майкл Шервін зазначив, що відбудеться зʼясування причетності самого Трампа до підбурення натовпу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.