Зв'язок з нами

Події

Прикордонники пояснили нововведення КМУ: кого не пустять в Україну

Прикордонники пояснили нововведення КМУ:  кого не пустять в Україну

Туризм Фото: Alexandr Podvalny з Pexels

Кабінет міністрів України посилив умови в’їзду в країну для запобігання поширенню коронавірусу.

Відтепер для перетину кордону іноземці повинні мати негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не більше ніж за 72 години.

Як повідомляє Державна прикордонна служба, щоб потрапити в Україну, іноземці, окрім обов’язкового полісу страхування, як це було визначено до цього, повинні мати ще й негативний результат тестування на COVID-19. Він повинен бути зроблений методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більше як за 72 години до перетину державного кордону.

У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону, – зазначили у ДПСУ.

Читайте також

"Укрзалізниця" планує відновити сполучення з територіями, які прилягають до Криму

Зазначається, що внесені зміни і щодо перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них іноземцями та особами без громадянства.

Читайте також

"Укрзалізниця" планує відновити сполучення з територіями, які прилягають до Криму

Зокрема визначено, що наявність поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування не потрібно іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, працівникам представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Також виключено норму формування Міністерством охорони здоров’я переліку держав із значним поширенням COVID-19, що своєю чергою впливало на самоізоляцію осіб.

Самоізоляції підлягають громадяни України, які перетинають державний кордон, за винятком деяких категорій, зокрема, й тих, хто мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину державного кордону, – зазначили прикордонники.

Зокрема, без самоізоляції будуть пропускатися громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Нагадаємо, Кабінет міністрів постановив, що при в’їзді до України необхідно пред’явити негативний ПЛР-тест на коронавірус. Нові правила в’їзду застосовуватимуться до громадян України, що в’їжджають до країни з-за кордону.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.