Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Рабінович: Необхідно негайно скасувати необґрунтовану націнку на газ, введену під тиском МВФ. Це допоможе знизити тарифи приблизно на 15%

Рабінович: Необхідно негайно скасувати необґрунтовану націнку на газ, введену під тиском МВФ. Це допоможе знизити тарифи приблизно на 15%

Співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Українська влада повинна негайно скасувати необґрунтовану націнку на газ, яка була введена під тиском міжнародно-валютного фонду, оскільки цей крок допоможе знизити тариф для населення приблизно на 15%. Про це заявив народний депутат, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NEWSONE.

“Що б я зараз зробив на місці нашої влади? Перше – негайно скасувати цю необґрунтовану, під тиском МВФ введену націнку. Це зниження тарифів в середньому на 15%”, – зазначив нардеп.

Також він згадав про те, як раніше голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук домовився з Росією про зниження ціни на 25%. Тоді всі кричали, що це була “зрада” під приводом, що Україна в змозі самостійно знизити тарифи на ЖКГ. В результаті ми бачимо, що нічого зроблено не було, і вони навпаки піднялися.

Раніше повідомлялося, що народний депутат України, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович назвав кроки, які допоможуть вийти з катастрофічної економічної ситуації і знизити тарифи на ЖКГ для населення. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.