Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Рада ухвалила закон, який автоматично надає власнику будинку право на земельну ділянку

Рада ухвалила закон, який автоматично надає власнику будинку право на земельну ділянку

Рада підтримала закон щодо права власників будинків на земельну ділянку Фото з відкритих джерел

У разі незгоди щодо порядку користування земельною ділянкою між набувачем та землекористувачем такий порядок визначається органами місцевої влади

Верховна Рада 2 лютого в другому читанні схвалила в цілому законопроєкт щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкта нерухомості. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Проєкт закону №0850 підтримали 297 народних депутатів. Зазначається, що документ пропонує встановити автоматичний перехід прав користування земельною ділянкою при переході права власності на розташовану на ній будівлю. 

Крім того, новий власник споруди, розташованої на земельній ділянці державної та комунальної власності, повинен оформити права на цю землю. У разі недосягнення згоди щодо порядку користування земельною ділянкою між набувачем та землекористувачем такий порядок визначається органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування.

Новини за темою: На Львівщині активізувались земельні торги з продажу прав оренди сільськогосподарських земель державної власності

При цьому реалізація законопроєкту не потребуватиме внесення змін та доповнень до інших законодавчих актів України та додаткових витрат з Державного бюджету.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України підтримав проєкту щодо державної реєстрації земельних ділянок за екстериторіальним принципом. Тобто, необхідні документи може розглядати спеціаліст з іншого регіону. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.