Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Радник керівника ОП Руслан Магомедов може очолити Нацкомісію з цінних паперів

Радник керівника ОП Руслан Магомедов може очолити Нацкомісію з цінних паперів

Радник керівника Офісу президента України Руслан Магомедов Фото з відкритих джерел

Магомедова можуть призначити на посаду після завершення каденції Тимура Хромаєва

Радник керівника Офісу президента України Руслан Магомедов може очолити Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку. Призначення його на посаду може відбутися після того, як минулих вихідних завершилась каденція Тимура Хромаєва. Відповідна інформація з’явилася на сайті Єдиного державного реєстру декларацій. 

За даними “Економічної правди” рішення щодо призначення Магомедова на посаду вже ухвалили. Президент України Володимир Зеленський планує підписати його до кінця тижня. Слід зазначити, що цьому указу передуватиме указ про звільнення Хромаєва та ще трьох членів Нацкомісії: Ігоря Назарчука, Олександра Панченка та Дмитра Тарабакіна. 

До складу Нацкомісії планують ввести чотирьох нових членів – два від учасників фондового ринку та два – від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Слід зазначити, що одне місце залишиться вакантним. 

Руслан Магамедов заявив, що не буде коментувати питання призначення на посаду до указу Зеленського. 

Нагадаємо, у квітні 2020 року Магамедов став позаштатним радником голови Офісу президента Андрія Єрмака. Також він був делегований до складу конкурсної комісії з обрання членів наглядової ради одного з держбанків. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.