Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Рішення щодо карантину були правильними – ОП

Рішення щодо карантину були правильними - ОП

Без введення обмежень кількість смертей від коронавірусу могла скласти 125-145 тисяч проти 18,5 тисяч, каже Єрмак.

Загальні рішення щодо карантину під час пандемії були правильними. Про це у своїй колонці на сайті LIGA.net написав глава Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, навіть найпотужніші країни виявилися не готові до пандемії.

“Розрахунки показують: вдалося уникнути масштабної трагедії – без жорсткого карантину навесні і адаптивного влітку кількість смертей від COVID-19 в Україні до кінця року могла скласти 125-145 тисяч”, – пише Єрмак.

Він зазначив, що Україна має меншу відносну смертність (від кількості заражень) у порівнянні з Великобританією, Францією чи Італією.

“Незважаючи на світову кризу, падіння української економіки 2020 складе близько 5%. Це точно кращий результат, ніж прогнозували нам вчені і показують багато інших країн”, – зазначив глава ОП і як приклад навів прогнози Єврокомісії: 2020 рік – економіка єврозони скоротиться на 7,8%.

“Незважаючи на світову кризу, Україна зберігає макроекономічну стабільність і вчасно виплачує борги. Як би не критикували президентські програми Велике будівництво, дешевого кредитування й інші заходи підтримки економіки, саме вони допомогли пом’якшити економічне падіння”, – вважає він.

“У наступному році на нас чекає дуже багато цікавої і важливої роботи. Володимир Зеленський надав чітке стратегічне бачення – прискорення розвитку України. І наше завдання – перетворити це на реальне поліпшення життя всіх українців”, – розповів глава ОП про плани на наступний рік.

Зокрема, планують приділити серйозну увагу освітнім і культурним об’єктам, будівництву доріг і ремонтувати туристичні “магніти”.

Нагадаємо, Україна вже майже 300 днів живе на карантині з різним ступенем обмежень. З 8 по 24 січня їх посилять, незважаючи на зниження захворюваності на коронавірус, яке показує офіційна статистика.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.