Зв'язок з нами

Події

Росія не виконує Мінські домовленості та стабільно намагається вийти з них – Кулеба

Росія не виконує Мінські домовленості та стабільно намагається вийти з них - Кулеба

Дмитро Кулеба фото: УНІАН)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Росія не виконує Мінські домовленості, а також стабільно намагається вийти з них.

Як повідомив глава МЗС в інтерв’ю “Радіо Свобода”, що РФ намагається нав’язати думки про те, що Україна виходить з Мінських угод, а формат взагалі зруйновано. Втім, Кулеба наголосив, що це насправді не так.

За його словами, Росія стабільно намагається вийти з “Мінська”, яка не виконує перший пункт домовленостей – припинення вогню.

Кулеба зазначив, що коли президент Володимир Зеленський наголошує на формалізації  процесу врегулювання ситуації на Донбасі, то про руйнування форматів, що існують зараз, не йдеться.

Ми вважаємо, що і “нормандський формат” може дати результат. Але якщо ситуація заходить в глухий кут, то ми повинні шукати альтернативу. Коли президент так ставить питання, то це не для того, щоб зруйнувати “нормандський формат” або “мінський процес”, а для того, щоб мотивувати всіх нинішніх учасників цих форматів до активної роботи, – розповів міністр.

Контекст. Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Україна не відмовлятиметься виконувати Мінські домовленості, принаймні до того часу, поки не буде знайдено іншого майданчика з залученням додаткових партнерів.

Втім, Збройні сили Україні готові швидко відреагувати на загострення воєнної ситуації на Донбасі та вздовж усього кордону.

Читайте також наш матеріал: Ескалація конфлікту на Донбасі може розвалити Росію

Читайте також

Єрмак сказав, чиєю заслугою є відведення російських військ від кордонів України

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.