Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Росія ввела нове правило для в’їзду в Крим

Росія ввела нове правило для в'їзду в Крим

Фото: Новости Феодосии За минулу добу в Криму виявили 99 випадків COVID-19

Відтепер “іноземцям та особам без громадянства” потрібно протягом трьох календарних днів з дня прибуття пройти лабораторне дослідження на коронавірус методом ПЛР.

У анексованому Криму так званий “глава адміністрації” Сергій Аксьонов змінив правила в’їзду на півострів під час пандемії коронавірусу COVID-19. Іноземців зобов’язали робити ПЛР-тест на коронавірус. Про це повідомив “уряд” Криму.

Обмеження почали діяти з 17 квітня. Відтепер “іноземцям та особам без громадянства” потрібно протягом трьох календарних днів з дня прибуття пройти лабораторне дослідження на коронавірус методом ПЛР.

Крім того, інформацію про результат ПЛР-тестування потрібно розмістити на сайті російського Єдиного порталу державних і муніципальних послуг.

Також при в’їзді в Крим необхідно заповнити електронну анкету, яка розміщена на тому ж порталі державних і муніципальних послуг.

За минулу добу в Криму виявили 101 випадок COVID-19. Але ці дані не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена.

Нагадаємо, за останні 24 години в Україні підтвердили 10 282 нових випадки COVID-19. Померли 250 осіб, а одужали – понад 6 500.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.