Зв'язок з нами

УКРАЇНА

СБ України накрила масштабний харківський конвертцентр з обігом у 5 млрд грн

У ході проведення масштабних обшуків в офісних приміщеннях, місцях проживання фігурантів, автомобілях та банківських установах правоохоронці виявили необліковані 7 млн грн. У схемі було задіяно 50 фіктивних підприємств.

Про це повідомляє прес-центр СБУ

СБ України накрила масштабний харківський конвертцентр з обігом у 5 млрд грн
СБ України накрила масштабний харківський конвертцентр з обігом у 5 млрд грн

Працівники Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора, припинили у Харкові діяльність потужного конвертаційного центру. Загальний обіг коштів, які проходили через центр складав понад 5 млрд грн. Про це 3 лютого повідомляє прес-центр СБУ.

До функціонування конвертцентру були залучені фіктивні суб’єкти господарювання, посадовці яких вносили неправдиві відомості до Єдиного реєстру податкових накладних.

Зазначається, що там фактично проводили безтоварні операції, тобто здійснювали так звану податкову «скрутку». Це спричинило збитки держбюджету в особливо великих розмірах.

Під час проведення обшуків в офісах, помешканнях та автомобілях підозрюваних, а також у банках, правоохоронці виявили необліковані 7 млн грн. Також вони вилучили понад 50 печаток фіктивних підприємств, їхні установчі документи, фінансово-господарську документацію, електронні носії інформації та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність.

У СБУ зазначають, що слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року у Києві СБУ блокувала роботу конвертцентру із загальним обігом у 15 млрд грн.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.