Зв'язок з нами

УКРАЇНА

СБУ оголосила Шарію про підозру у держзраді та роботі на пропагандистів з РФ

Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію. За даними слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду нацбезпеці України в інформаційній сфері.

16 лютого цього року Службі безпеки України вдалось відкрити одразу дві справи проти «нашумівшого» блогера Анатолія Шарія.

Справа в тому, що починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Наразі слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Також відмічається, що фейки Шарія використовували в своїх сюжетах державні телеканали РФ: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інші.

У спецслужбі звернули увагу і на той факт, що на антиукраїнську діяльність Шарія та участь в ефірах російських телеканалів неодноразово скаржилися громадяни.

Стаття «Державна зрада» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна, або без такої. За розпалювання міжнаціональної ворожнечі Шарію також загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.