Зв'язок з нами

Події

СБУ попередила незаконний експорт військових деталей до Росії

СБУ попередила незаконний експорт військових деталей до Росії

СБУ Фото: ssu.gov.ua

Контррозвідка Служби безпеки України попередила незаконний експорт українських товарів військового призначення до Росії. Агрегати для військово-морського флоту країни-агресора хотіли вивезти під виглядом цивільної продукції.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Слідство з’ясувало, що кінцевим споживачем українських агрегатів були підприємства військово-промислового комплексу РФ, які виконували оборонні замовлення в інтересах військово-морського флоту країни-агресора. При цьому товари поставлялися кінцевому замовнику як продукція виробництва російського підприємства у межах реалізації державної програми РФ з імпортозаміщення.

Фото: ssu.gov.ua

Товар затримали на митному посту “Запоріжжя”. Експортувати його хотіли на підставі документів, які містили неправдиві відомості щодо його походження та кінцевої сфери використання.

Фото: ssu.gov.ua

У межах кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України, проводяться відповідні слідчі дії.

Читайте також

В окупованому Луганську затримали трьох людей: бойовики підозрюють їх у співпраці з СБУ

Нагадаємо, що Служба безпеки України блокувала систематичне розкрадання авіаційних комплектуючих зі стратегічного вітчизняного підприємства.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.