Зв'язок з нами

УКРАЇНА

СБУ заблокувала контрабанду героїну на 2,3 млрд гривень, яка готувалася до відправки до ЄС

Рекорд вартістю 2,3 мільярда: у Львові накрили більше тонни героїну

 Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

«Narcos» по-українськи. Через Україну може проходити тільки шовковий шлях, але не героїновий!

За результатами тривалої багатоходової спецоперації співробітникам СБ України вдалось задокументувати протиправну діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання з числа громадян Туреччини.

Наркотики були контрабандою ввезені в Україну з Пакистану в грудні 2020 років через морський торговельний порт Південний (Одеса).

«Далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортували на Західну Україну, щоб переправити до країн Європейського союзу як дипломатичний вантаж.

Для викриття та документування протиправної діяльності всіх учасників вказаного наркоугруповання прийнято рішення щодо проведення контролю за вчиненням злочину у формі контрольованої поставки.

За результатами проведених заходів оперативники спецслужби затримали трьох іноземців у Львові, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу, під час фасування наркотиків в орендованих складських приміщеннях. Надалі наркоділки планували переправити героїн до Євросоюзу нібито під виглядом дипломатичного вантажу. Цього ж дня в обласному центрі було затримано громадянина Туреччини – одного з організаторів наркотрафіку.

Орієнтовна вартість вилученого героїну за цінами «чорного ринку» склала 2,3 мільярда гривень. Зараз тривають слідчі дії для встановлення інших співучасників злочину. Досудове розслідування триває. Додатково проводяться обшуки у місцях тимчасового проживання фігурантів.

Відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 305 Кримінального кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Також встановлюється особа інших зловмисників, причетних до контрабанди. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні злочину.


Спецоперація із викриття протиправної діяльності проводилась оперативниками та слідчими СБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за сприяння Державної митної служби України.

СБУ заблокувала контрабанду героїну на 2,3 млрд гривень, яка готувалася до відправки до ЄС

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.