Зв'язок з нами

Події

Шкарлет повідомив, як навчатимуться діти при адаптивному карантині

Шкарлет повідомив, як навчатимуться діти при адаптивному карантині

Школяр на дистанційному навчанні (фото: pexels)

З метою попередження та зменшення ризиків зараження коронавірусом уряд ухвалив нові зміни, які стосуються рівнів епідемічної небезпеки.

У зв’язку з цим міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, як буде організовано навчальний процес у школах.

За його словами, з 22 лютого на всій території України встановлюється “жовтий” рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Міністр уточнив, що “червоний” рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я.

Читайте також

Політичний хамелеон, плагіатор і майже європеєць: усе про скандали міністра Шкарлета

Досьє

Шкарлет Сергій

У разі встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання. Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків та освітян, – зазначив Шкарлет.

Нагадаємо,  з 22 лютого, Україна повернеться до моделі адаптивного карантину. Рішення ухвалено на засіданні уряду.

Карантин в Україні – Шкарлет повідомив, як працюватимуть школи з 22 лютого

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.