Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Шмигаль розповів, які обмеження збережуть

Шмигаль розповів, які обмеження збережуть

Маски доведеться носити до кінця року

Посилений карантин після 24 січня продовжувати не будуть, але протягом всього року збережеться масковий режим і соціальна дистанція.

Протягом всього 2021 року в Україні буде діяти масковий режим, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі телеканалу 1+1 в п’ятницю, 15 січня.

Також продовжить діяти вимога дотримання соціальної дистанції.

Шмигаль зазначив, що введений локдаун дозволяє збити потенційну хвилю захворюваності після свят.

“Поставки вакцини від коронавірусу очікуються в лютому-березні. На вакцинацію потрібен час. Тому миття рук, соціальна дистанція і масковий режим залишаться актуальними до кінця року”, – зазначив прем’єр.

В ефірі Україна 24 Шмигаль заявив, що посилений карантин після 24 січня продовжуватися не буде. А з 25 січня Україна перейде на обмеження помаранчевої зони, яка діяла до введення локдауну.

Глава уряду наголосив, що на сьогоднішній день система охорони здоров’я готова, і в лікарнях більш як 53 тисячі місць забезпечені киснем. Всього під коронавірусних хворих відведено 63 тисячі ліжок, з яких зайняті 21 тисяча.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що ні продовження, ані посилення карантину в Україні не передбачається, але в разі значного зростання захворюваності на коронавірус додаткові заходи можливі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.