Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Шмигаль запросив Канаду долучитися до “Кримської платформи”

Шмигаль запросив Канаду долучитися до "Кримської платформи"

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль Урядовий портал

Саміт відбудеться в серпні цього року

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про зацікавленість України в лібералізації візового режиму та розширенні зони вільної торгівлі з Канадою, а також запросив країну долучитися до роботи “Кримської платформи”. Про це чиновник повідомив під час телефонної розмови з віцепрем’єром та міністром фінансів Канади Христею Фріланд, передає “Урядовий портал”.

За словами прем’єра, в Україні готові прийняти групу канадських експертів для проведення моніторингу стану відповідності держави критеріям Канади щодо лібералізації візового режиму. “Український народ дружньо сприймає Канаду та українську діаспору в Канаді. Тому лібералізація візового режиму для нас була б історичним і стратегічно важливим кроком”, – сказав Шмигаль.

Також очільник уряду зазначив, що Україна закінчує формування своєї делегації для переговорів стосовно оновленої Угоди про вільну торгівлю. Очолить її міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. Найближчим часом планується організувати роботу міжурядової робочої групи, яка напрацьовуватиме документ.

Водночас урядовець розповів канадській чиновниці про “Кримську платформу”, запропонував Канаді долучитися до її роботи, а також запросив Фріланд в Україну на святкування 30-ї річниці незалежності.

Новини за темою: “Лише одне питання”: У МЗС розповіли, що обговорюватимуть на саміті Кримської платформи

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що саміт “Кримської платформи” відбудеться 23 серпня 2021 року. Тоді в Офісі президента заявили, що очікують після проведення саміту декларацію та міжнародний інструментарій для деокупації Криму.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.