Зв'язок з нами

Події

Шмигаль розповів Зеленському, як живеться українцям на карантині

Шмигаль розповів Зеленському, як живеться українцям на карантині

Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень, впроваджених на період з 8 до 24 січня цього року.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, про це глава держави сказав на традиційній нараді під його головуванням щодо запобігання COVID-19.

На нараді прем’єр-міністр Денис Шмигаль (досьє Шмигаля) розповів про ситуацію із зараженням та про стан справ у медичній сфері. Він наголосив на тому, що завдяки покращенням у медичній галузі та збільшенню кількості ліжок з доступом до кисню летальність в Україні становить лише 1,8%, тоді як у світі цей показник – 2,14%.

Читайте також

Штрафи за порушення карантину необхідно підвищити – Зеленський

Люди мають знати, що за відсутність маски – їх відразу можуть оштрафувати

Досьє

Зеленський Володимир

Шоумен, український бізнесмен і президент України від 2019 року

Він також повідомив, що обмеження в Україні значно м’якші, ніж локдауни у європейських країнах, зокрема в багатьох державах запроваджено комендантську годину, а жорсткий локдаун триває значно довше, ніж два-три тижні та постійно продовжується.

Крім того, очільник уряду наголосив, що в Україні працює транспорт, дозволена робота кіосків, продаються продукти й побутова хімія. За його словами, при карантинних обмеженнях у європейських країнах на прилавках продуктових магазинів не можуть бути товари інших груп, зокрема гігієнічні засоби, побутова хімія, одяг тощо.

Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Ми дозволили всім працювати впродовж свят, усі підприємці мали можливість заробити. Усі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз впровадження суворіших норм карантину є дуже правильним рішенням, – зазначив Шмигаль.

Читайте також

Досьє

Шмигаль Денис

Прем'єр-міністр України

В українських супермаркетах заборонили продаж шкарпеток, шампунів та іграшок

Товари заклеїли червоними стрічками

Зазначається, що президент (досьє Володимира Зеленського) дав доручення уряду якнайшвидше вийти з детальною презентацією всіх обмежень, щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою та людьми.

Нагадаємо, що в Україні з 00:00 8 січня почав діяти зимовий посилений карантин, який стосується сфер торгівлі та послуг, заборон роботи кафе і ресторанів, проведення масових заходів. Локдаун триватиме до 24 січня.

Читайте також наш матеріал: “Січневий локдаун: чому заклеєні вітрини не поборють коронавірус”

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.