Зв'язок з нами

Словаччина виділить Україні 600 тисяч євро на закупівлю вакцини

Словаччина виділить Україні 600 тисяч євро на закупівлю вакцини

Коронавірус, вакцина (фото: Pexels)

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся зі словацьким колегою Едуардом Хегером. Вони обговорили пандемію, де Словаччина пообіцяла надати 600 тисяч євро нашій державі на закупівлю вакцини.

Про це повідомили у пресслужбі Кабміну.

Хегер підкреслив, що Словаччина також передасть дитячій лікарні “Охматдит” сертифікат щодо надання захисних засобів у розмірі 195 тисяч євро.

Шмигаль розказав, що Україна працює над створенням цифрового національного COVID-сертифіката.

Важливим є забезпечення його сумісності з відповідним сертифікатом в ЄС та ВООЗ. Необхідною є також наша взаємодія з ЄС щодо створення правової бази впровадження та взаємного визнання цих сертифікатів. Сподіваємося, Словаччина також сприятиме взаємному визнанню цифрових сертифікатів та створенню механізму спрощеного перетину кордонів з країнами ЄС в умовах пандемії, – сказав міністр.

Нагадаємо, Європейський Союз офіційно відкрив кордони для туристів з третіх країн, які повністю вакцинувались проти коронавірусу. Рада ЄС тим часом схвалила рекомендації Єврокомісії дозволити в’їзд до країн ЄС іноземцям, які вакцинувалися від COVID-19. З 1 липня Євросоюз вводить сертифікати вакцинації від коронавірусу.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер розповів, навіщо Україні паспорти вакцинації – читайте за посиланням.

Читайте також

Досьє

Шмигаль Денис

До України прилетять прем'єр-міністри Естонії і Словаччини

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.