Зв'язок з нами

Події

“Слуги” вважають недоцільним збирати РНБО через пандемію ковіду

"Слуги" вважають недоцільним збирати РНБО через пандемію ковіду

Верховна Рада України, голосування (фото: УНІАН)

Народні депутати від фракції “Слуга народу” провалили законопроєкт про рівний доступ громадян до лікування від ковіду і вакцин і не захотіли розглядати бездіяльність уряду у боротьбі з covid-19.

Про це повідомили у телеграм-каналі Верховної Ради.

На позачерговому засіданні Верховної Ради України нардепи розглянули проєкт постанови № 5299 щодо припинення бездіяльності органів виконавчої влади у сфері протидії поширенню COVID-19. Голосування за документ провалили, проєкт підтримали лише 115 парламентарів із 352 присутніх.

Проєкт постанови стосувався забезпечення рівного доступу громадян до лікування коронавірусу та якісних вакцин. Це дозволило б Україні швидше наблизитися до колективного імунітету від COVID-19.

Документ також пропонував президенту Зеленському негайно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони за участю голів депутатських фракцій і груп для обговорення ситуації зі швидким поширенням пандемії.

При цьому народні депутати із фракції “Слуга народу” не залишили жодного підпису під цим проєктом. До того ж вони віддали за нього найменше голосів – лише вісім. Проти проголосували також тільки “слуги” – 32 нардепи, ще 143 представники монобільшості утрималися від голосування.

Нагадаємо, раніше глава фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомляв про те, що в Раді планували чотири позачергові засідання. Крім того, У Верховній Раді пропонують скасувати пленарне засідання цієї п’ятниці, 30 квітня, на якому традиційно відбувається заслуховування Кабінету міністрів.

Читайте також

Верховна Рада буде боротися із коронавірусом "цифровими методами"

Верховна Рада витратила 700 тисяч гривень на засоби захисту від коронавірусу

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.