Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Сьогодні відбувається наруга над державою: Рабінович допустив перевибори до Ради вже у квітні

Сьогодні відбувається наруга над державою: Рабінович допустив перевибори до Ради вже у квітні

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович

Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Дострокові вибори – єдиний шанс врятувати країну, стверджує парламентар

Приблизно у квітні в Україні можуть відбутися дострокові вибори до Верховної Ради, бо те, що нині відбувається, – це наруга над державою.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович.

“В найкращому варіанті, якщо “зелені” послухають поради, які я щойно сказав, врятують економічну ситуацію, знизять тарифи, і ми їм допоможемо в цьому, тоді ми підемо на вибори у наступному році. Але якщо вони нас не послухають, я думаю, що, на превеликий жаль, я не полюбляю всіляких невчасних змін парламенту і всього іншого, але мені здається, що ми з вами десь до квітня підемо на вибори і спокійно виберемо новий парламент”, – заявив політик.

Вадим Рабінович підкреслив, що перевибори – єдиний шанс на зміни, адже неможливо доводити країну до повного зубожіння, чим сьогодні активно займається влада “зелених”.  

“А те, що зараз твориться, – це просто безумство якесь. Це якась наруга над державою. У нас вічно виродки різні керують. Але вони хоча б поняття державності зберігали хоч в якомусь елементі. А зараз просто клоунада. Прийшли і рвуть країну на частини!” – акцентував Вадим Рабінович.

Раніше повідомлялося, що народний депутат України, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович назвав кроки, які допоможуть вийти з катастрофічної економічної ситуації і знизити тарифи на ЖКГ для населення.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.