Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Стефанчук розповів, коли запрацює електронне голосування на референдумах

Стефанчук розповів, коли запрацює електронне голосування на референдумах

Руслан Стефанчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Електронне голосування стане доступним після того, як підтвердять технічну можливість, а також після ухвалення окремого закону з цього питання

В законі про референдум, який сьогодні ухвалила Верховна Рада України, згадується можливість електронного голосування, однак воно потребує додаткового законодавчого регулювання. Про це заявив перший заступник спікера ВРУ Руслан Стефанчук під час брифінгу, який транслював телеканал “Рада”.

“Електронне голосування буде проводитися після того, як підтвердять технічну можливість для нього. Крім того, дане питання може підніматися тоді, коли буде прийнято окремий закон щодо електронного голосування в цілому.

До цього моменту ми будемо проводити референдум у спосіб, визначений законом. Тобто шляхом паперових бюлетенів”, – зазначив Стефанчук.

Новини за темою: У “Слузі народу” назвали, які питання можуть винести на референдум після ухвалення закону

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, Верховна Рада підтримала в другому читанні закон №3612, який стосується народовладдя через всеукраїнський референдум. За документ проголосували 255 нардепів. Як зазначається, на всеукраїнський референдум може виноситися лише одне питання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.