Зв'язок з нами

Події

Суд не визнав санкції каналів Медведчука порушенням прав громадян

Суд не визнав санкції каналів Медведчука порушенням прав громадян

Віктор Медведчук Фото: facebook.comКасаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовився визнати санкції щодо телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна” порушенням прав громадян.Про це повідомляє пресслужба суду.

Зазначається, що під час розгляду справи суд перевіряв, чи є втрата доступу до інформаційних програм, які транслюють ці телеканали, порушенням прав позивача, гарантованих статями 8, 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Заслухавши у відкритому судовому засіданні пояснення сторін та дослідивши матеріали справи, суд ухвалив рішення, яким відмовив у задоволенні позовних вимог громадянина, – йдеться у повідомленні.

Читайте також

ЄС підтримав санкції РНБО проти телеканалів Медведчука

Аваков про санкції телеканалів Медведчука: Ситуація класна

Повний текст рішення буде виготовлено протягом п’яти робочих днів. Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Великої Палати Верховного суду протягом 30 днів із дня складання повного тексту рішення.

Нагадаємо, другого лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти народного депутата Тараса Козака та проти низки телеканалів Віктора Медведчука.

Депутат від партії Медведчука Вадим Рабинович (досьє Вадима Рабіновича) заявив, що у зв’язку з закриттям телеканалів ОПЗЖ ініціює процедуру імпічменту президента Зеленського. 

Читайте також наш матеріал: “Тепер з екранів брехатиме лише Зеленський: у соцмережах обговорюють санкції на канали Медведчука” 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.