Зв'язок з нами

Події

Силовики припинили незаконну схему постачання вугілля в Україну та ЄС з окупованих територій

Силовики припинили незаконну схему постачання вугілля в Україну та ЄС з окупованих територій

Афери з вугіллям (Фото: СБУ)

Служба безпеки України блокувала сприяння терористичній організації “ДНР” у незаконному постачанні вугілля в Україну та країни ЄС.

Про це повідомили в СБУ.

Протиправний механізм налагодив власник донецьких збагачувальних фабрик групи компаній “Енергоімпекс”. За домовленістю з ватажками “ДНР”, його структури “допомагали” бойовикам сортувати та збагачувати кам’яне вугілля, видобуте на “націоналізованих” шахтах.

На продукцію організатори виготовляли підроблені документи про її походження. Потім вугілля через територію РФ “офіційно” постачали і реалізовували в Україні та деяких країнах Євросоюзу. Більшість отриманих коштів йшла до псевдобюджету “республіки” та на матеріальну підтримку незаконних збройних формувань.

Для здійснення протиправної діяльності в нашій країні організатор зареєстрував у Києві так звану “дзеркальну” комерційну структуру з українською юрисдикцією.

Правоохоронці провели у Києві низку слідчих дій в офісі та за місцями проживання фігурантів справи. Вилучено документацію, печатки суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, які доводять здійснення оборудки.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру організатору українського “офісу” та іншим фігурантам справи.

Триває досудове слідство.

Нагадаємо, 26 листопада в Києві у приміщенні президії Академії аграрних наук під час обшуків у справах про корупцію керівництва, спецслужби виявили цілий арсенал зброї й вибухівки, походження якого наразі невідоме.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.