Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Ток-шоу “Ми всі – українці”, – онлайн-трансляція

Ток-шоу "Ми всі – українці", – онлайн-трансляція

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 14 січня, о 19:00, у прямому ефірі на телеканалі ZIK розпочалося ток-шоу “Ми всі – українці” з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорять низку тем – щодо вакцин від коронавірусу, тарифних протестів в Україні, протестних акцій у США; говоритимуть про “зашквари” тижня та багато іншого.

До дискусії долучаться Сергій Кравченко, голова Національної медичної палати України, військовий епідеміолог; Катерина Амосова, лікар-кардіолог, доктор медичних наук, професор; Тетяна Плачкова, народний депутат, фракція “Опозиційна платформа – За життя”; Олег Мусій, медичний директор Docradar, міністр охорони здоров’я (2014 р.); Анастасія Товт, журналіст видання “Страна.ua”; Ольга Голубовська, інфекціоніст, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України; Іван Плачков, колишній міністр палива та енергетики; Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій; Олексій Устенко, народний депутат, фракція  “Слуга народу”; Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020 рр.); Олексій Кучеренко, народний депутат, фракція “Батьківщина”; Денис Котов, громадський діяч, мітингар з м. Вінниця; Богдан, мітингар з м. Харків; Валерій Димов, політолог; Пітер Залмаєв, американський політолог, директор міжнародної некомерційної організації “Євразійська демократична ініціатива” (Нью-Йорк); Олександр Лазарєв, політолог; Павло Кухта, в. о. міністра економіки у 2020 році, керівник з політичних питань Київської школи економіки; Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор, академік; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст; Володимир Кравчук, психолог, директор Міжнародного центру психології і здорового мислення “Positum Systems”; Юлія Корзун, журналіст видання “Страна.ua”; Володимир Бистряков, композитор, піаніст, шоумен; та інші.

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу “Ми всі – українці” просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу “Ми всі – українці” не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – “Воля-Кабель”, “Тріолан”, “Ланет”, “Viasat” та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.