Зв'язок з нами

Події

Томас Кент про санкції: Краще складати “чорні списки” пропагандистських сайтів, а не людей

Томас Кент про санкції: Краще складати "чорні списки" пропагандистських сайтів, а не людей

Телеканали Медведчука (Фото: Flicr)

Замість складання списків журналістів, які працювали на пропагандистських каналах Медведчука, краще складати “чорні списки” пропагандистських сайтів і матеріалів, а не людей.

Про це в інтерв’ю для Парламент.UA сказав колишній президент “Радіо Свобода”, автор книги “Удар у відповідь”: явні та приховані форми боротьби з російською дезінформацією” Томас Кент.

За його словами,  в рамках зусиль по боротьбі з дезінформацією вкрай важливо чітко позначити пропагандистські ЗМІ і назвати їх такими привселюдно.

Заблоковані канали, з точки зору української сторони, не можна розглядати як джерела інформації в чистому вигляді – скоріше, це механізми маніпуляції інформацією в інтересах Росії. По-друге, не можна забувати, що Україна перебуває в стані війни з Росією, і політика в військових умовах, як ми бачимо на прикладі історії багатьох країн, часто відрізняється від політики, що проводиться в мирний час, – підкреслив він.

Читайте також

ЄС підтримав санкції РНБО проти телеканалів Медведчука

Верховний суд розгляне провадження про закриття каналів Медведчука

Томас Кент також додав, що  перевірка судом рішення силової структури – РНБО – є ознакою наявності в країні принципу верховенства закону, і це теж найважливіша відмінність від того, що ми спостерігаємо в Росії.

Ми не знаємо, яким буде рішення Верховного суду, але сам факт, що питання законності блокування каналів буде розглянута судом, свідчить про існування демократичного процесу, – зазначає американський експерт.

Повний текст інтерв’ю Томаса Кента виданню Парламент.UA читайте на нашому сайті – Україна має що протиставити багатомільярдній російській пропаганді – Томас Кент 

Співавтори: Ксенія Кирилова

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.