Зв'язок з нами

Події

У Чернівцях помер чоловік після щеплення від коронавірусу

У Чернівцях помер чоловік після щеплення від коронавірусу

Вакцинація в Україні (фото: УНІАН)

У Чернівцях помер чоловік, який раніше вакцинувався проти коронавірусу. Причиною смерті став гострий мозковий інсульт.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

24 березня о 7:10 в міській клінічній лікарні №3 р. Чернівці зафіксована смерть провізора аптеки військового госпіталю. За попередньою інформацією, причина смерті – гострий мозковий інсульт, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловік мав важкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби. Крім цього, вакцинувався від COVID-19 препаратом Covishield/AstraZeneca.

Читайте також

Може бути закрита вся країна – РНБО не виключає локдауну

В Україні зафіксували лише 0,8% побічних ефектів – МОЗ

Вакцинацію працівників військового госпіталю здійснювала мобільна бригада. 16 березня о 17:25 чоловіка доставила бригада екстреної медичної допомоги в міську клінічну лікарню №3, де лікувався з приводу інсульту, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що у чоловіка не було протипоказань до вакцинації. Перед щепленням чоловік почував себе добре, на стан здоров’я не скаржився. До того ж той же день з того ж флакона вакцини були щеплені ще 9 осіб. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано.

Контекст. 23 березня в Одеській області раптово втратила свідомість жінка-військовослужбовиця, яка два дні тому отримала щеплення від коронавірусу. Колеги одразу викликали швидку медичну допомогу, однак лікарі констатували смерть.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.