Зв'язок з нами

Події

У ЮНІСЕФ розповіли, коли прибуде наступна партія вакцин у рамках COVAX

У ЮНІСЕФ розповіли, коли прибуде наступна партія вакцин у рамках COVAX

Вакцина (фото: Pan American Health Organization)

У Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) прогнозують, що наступну партію вакцин від Covid-19 у рамках ініціативи COVAX привезуть в Україну наприкінці квітня – на початку травня.

Про це пише УНІАН.

Повідомляється, що голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер на брифінгу після прибуття в Україну першої партії вакцини Pfizer у рамках ініціативи COVAX сказала, що наступне постачання слід очікувати наприкінці квітня – на початку травня.

Я не можу сказати точно, тому що ми не маємо підтвердженої дати, але ми очікуємо на наступне постачання вакцин наприкінці квітня – на початку травня у більшій кількості, – сказала Сильвандер.

Читайте також

60% українців не готові вакцинуватися від коронавірусу – опитування

Pfizer передасть близько 40 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 бідним країнам

Також Сильвандер пояснила причину затримки постачання в Україну першої партії вакцин від Pfizer. По-перше, пандемія зачепила увесь світ, до ініціативи COVAX приєдналася 171 країна, тому існує конкуренція за отримання вакцин.

По-друге, окремі країни, як США і Велика Британія, закупили одразу дуже багато доз вакцини, що ускладнило завдання для COVAX щодо закупівлі вакцин для всіх країн.

Нагадаємо, вранці 16 квітня до України прибула перша партія вакцини Pfizer-BioNTech. Літак із першими 117 тисячами доз на борту приземлився у Жулянах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.