Зв'язок з нами

Події

У Києві та Чернігівській області перенесли пробне ЗНО на 24 квітня

У Києві та Чернігівській області перенесли пробне ЗНО на 24 квітня

Дистанційне навчання, школярка (фото: pexels)

У Києві та Чернігівській області перенесли пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2021 році на 24 квітня через карантинні обмеження.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення пробного ЗНО, тестування у Києві та Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня, – йдеться у повідомленні.

У решті областей України пробне ЗНО-2021 відбудеться 10 квітня, як і було заплановано. Всі учасники тестування, попри терміни його проходження, зможуть завантажити тестові зошити та пройти тестування вдома.

Читайте також

Додаткові предмети на ЗНО можуть зробити платними

Учасникам ЗНО з найвищим результатом платитимуть премії

Учасники, які проходитимуть пробне ЗНО 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до сервісу “Визначення результатів пробного ЗНО” у період з 10 по 14 квітня, а учасники з Києва та Чернігівської області – з 24 по 28 квітня.

Раніше повідомлялось, що пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.