Зв'язок з нами

Події

У Мінекономіки сказали, скільки має коштувати літр пального

У Мінекономіки сказали, скільки має коштувати літр пального

АЗС Фото: Erik Mclean з Pexels

У Міністерстві економіки назвали середню вартість літру бензину та дизельного пального.

Відповідно до розрахунків, ціна літру дизельного палива ULSD 10 ppm становить 20,89 гривні, та літр автомобільного бензину GASOLINE 10 ppm становить 24,84 гривні.

Відповідні розрахунки надав директорат цінової політики та розвитку реального сектору економіки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідно до вимог пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на підставі розрахунків акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” (лист від 21 травня 2021 року №16/2-74/1/КМ-21) визначено середню вартість літра дизельного палива ULSD 10 ppm, яка становить 20,89 гривень, та літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm, яка становить 24,84 гривень, – йдеться в повідомленні Мінекономіки.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою запровадив держрегулювання цін на бензин і дизельне пальне.

Від 15 травня кілька мереж АЗС в Україні тимчасово припинили реалізовувати PULLS 95 та PULLS Diesel зв’язку із цим рішенням.

Згодом у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надали роз’яснення щодо встановлення максимальної торгівельної надбавки на бензин та дизельне паливо.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.