Зв'язок з нами

Події

У Мін’юсті порушують закон на користь оточення Олександра Януковича

У Мін'юсті порушують закон на користь оточення Олександра Януковича

Олександр Янукович (фото з відкритих джерел)

Чиновники Міністерства юстиції порушили закон і обійшли процедуру переважної купівлі частки в статутному капіталі ТОВ “Золоті Ворота” його засновником Олександром Карлашем і передали безкоштовно 50% статутного капіталу підприємства Діані Сєрєбрєнніковій, котру пов’язують із сином президента-утікача Віктора Януковича – Олександром.

Про це у коментарі Парламент.UA повідомив адвокат Михайло Коротюк.

За його словами, у корупційній схемі напряму взяв участь заступник керівника Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції України Юрій Вишневський за підтримки заступника міністра юстиції Андрія Гайченка.

У квітні цим скандалом зацікавився Підкомітет Верховної Ради із питань антикорупційної політики. Тоді на засідання навіть викликали міністра юстиції Дениса Малюську. Здавалося б, після такої пильної уваги борців з корупцією, чиновники Мін’юсту мали б побоятися порушувати закон, але вони навпаки вирішили відпрацювати отримані хабарі, – підкреслив Михайло Коротюк.

Адвокат також нагадав, що Олександр Карлаш назвав ситуацію навколо ТОВ “Золоті Ворота” рейдерським захопленням та наголосив, що окрім іншого планує звертатись по допомогу до правоохоронців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.