Зв'язок з нами

Події

У Мінсоцполітики розповіли, як перевести пенсію на картку в банку

У Мінсоцполітики розповіли, як перевести пенсію на картку в банку

Пенсіонер в банку (Фото: depositphotos)

У Міністерстві соціальної політики України пояснили, як швидко і просто перевести пенсійні нарахування на картку в банку.

Про це розповів заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко, повідомила пресслужба відомства.

Чиновник зокрема пояснив, що для переведення пенсії людям потрібно лише один раз звернутися до обраного банку.

У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунку надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба, – повідомив Музиченко.

Заступник міністра також додав, що доставлення пенсій додому буде здійснюватися тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старше 80 років, хто за висновком ЛКК потребує стороннього догляду.

До 1 вересня людина може самостійно вибрати один із понад 40 уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідатиме її вимогам. Сьогодні вже майже 70% осіб, які отримують виплати через банківські установи, обрали свій банк самостійно, – поінформував чиновник.

Читайте також

В Україні підвищили пенсії: кому і на скільки

З 1 квітня в Україні зріс пенсійний вік для жінок

Також Музиченко зауважив, що якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриє банківські рахунки в уповноваженому банку та поінформує громадян про це.

Контекст. Згідно із постановою Кабміну, Пенсійний фонд України до 1 вересня 2021 року повинен провести конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставлення пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів. До визначення переможців доставлення пенсій продовжить “Укрпошта”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.