Зв'язок з нами

Події

У рейтингу політичних партій на перше місце піднялася “Євросолідарність”

У рейтингу політичних партій на перше місце піднялася "Євросолідарність"

Європейська солідарність (Фото: Фейсбук)

Політична партія “Європейська солідарність” піднялася на перше місце серед політичних партій, за які готові проголосувати українці.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За інформацією соціологів одразу три партії мають підтримку, яка відрізняється в межах статистичної похибки і  “ділять” перше-третє місця. Крім цього, четверта партія теж мінімально відстає від формальних лідерів.

У абсолютних цифрах відносно найбільше голосів отримала б партія “ЄС”, за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором; партію “ОПЗЖ” підтримали б відповідно, 11,4% і 16,8%; “Слуг народу” – 10,5% і 15,5%; “Батьківщину” – 8,9% та 13,2%.

Далі йдуть “Сила і честь” (відповідно, 4,3% і 6,3%) та Радикальна партія (3,5% і 5,2%).

Дещо нижче прохідного бар’єра мають “Партія Шарія” (2,6% та 3,9%), “Голос” (2,5% і 3,7%) та “Українська стратегія Гройсмана” (2,1% та 3,2%).

У порівнянні з 22 січня найбільше змінилися рейтинги “ОПЗЖ” (-4,3% серед усіх респондентів і -3,9% серед тих, хто визначився) і “Слуги народу” (+2% серед усіх і +4,3% серед тих, хто визначився).

Читайте також

Президентський рейтинг Зеленського вищий ніж у Бойка всього на 4%

Зеленському не довіряє більша частина українців – опитування

Нагадаємо, у січні пропрезидентська партія “Слуга народу” опустилася у рейтингу уподобань виборців на четверте місце.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в другій половині січня, відносно найбільше голосів отримала б партія “ОПЗЖ”, за яку віддали б свій голос 15,7% серед усіх респондентів і 20,7% серед тих, хто визначився з вибором. На другому місці – “ЄС”, яку підтримують 11,6% серед усіх респондентів і 15,3% серед тих, хто визначився з вибором. Третє місце ділять “Батьківщина” (відповідно, 9,5% і 12,6%) та “Слуга народу” (8,5% і 11,2%).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.