Зв'язок з нами

Події

У “Слузі народу” повідомили, коли і на скільки зросте зарплата вчителів

У "Слузі народу" повідомили, коли і на скільки зросте зарплата вчителів

Сергій Бабак Фото: сайт партії “Слуга народу”

До кінця року підвищення заробітної плати освітян складе 30%. Підвищення заплат планується й у наступному році.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, народний депутат Сергій Бабак, повідомляє пресслужба партії “Слуга народу”.

За його словами, в Україні зараз криза у педагогічній сфері через брак вчителів. Одна з причин – мало охочих здобувати відповідну освіту через низькі зарплати у майбутньому.

І комітет, і міністерство, і президент працюють над тим, щоб підвищити зарплату вчителям. У цьому році на 20% вже підвищені зарплати, і до кінця року підвищення складе 30%. Ми говорили про це з прем’єр-міністром, міністром освіти та президентом, щоб у наступному році також підвищити вчителям зарплату, – сказав Бабак.

Читайте також

Кабмін підвищив зарплати вчителям на 20%

У Кабміні переконують, що зарплата вчителів цьогоріч зросте на 25,5%

Нагадаємо, Пенсійний фонд України затвердив середній показник заробітної плати за грудень, який становив 13 320 грн 55 копійок.

За даними Державної служби статистики, середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень-грудень 2020 року становила 11 591 грн. Це свідчить про те, що зарплата зросла на 10,4% у порівнянні з попереднім роком.

За даними статистичного відомства, найбільше впали зарплати в авіаційному транспорті – на 20,6%. Водночас зарплати в цій сфері залишаються найвищими в Україні – 21 685 гривень на місяць, що майже вдвічі рази більше, ніж в цілому по економіці.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.