Зв'язок з нами

Події

Указ президента: Україна вводить санкції проти Росії

Указ президента: Україна вводить санкції проти Росії

Офіс президента України (фото: УНІАН)

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) про введення персональних санкцій проти юридичних і фізичних осіб з Росії, до якого були внесені зміни.

Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента. Повний санкційний список адміністрація Зеленського не опублікувала.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 січня 2021 року “Про внесення змін до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 грудня 2020 року, введеного в дію указом президента України від 14 грудня 2020 № 564-27т” (додається, таємно, без абзаців 14, 15, 16 – нетаємно)”, – йдеться в указі.

Контроль за виконанням рішення РНБО України, введеного в дію указом, покладено на секретаря Радбезу.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте також

Україна закликає посилити санкції проти Росії через окупацію та тортури в Криму

Досьє

Зеленський Володимир

Зазначимо, у згаданому рішенні РНБО зазначається, зокрема, що Міністерство закордонних справ України повинно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Кабінет міністрів України продовжив на два роки торговельні санкції щодо товарів, які походять з Російської Федерації.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.