Зв'язок з нами

Події

Україна продовжила безвізовий режим для громадян Великої Британії

Україна продовжила безвізовий режим для громадян Великої Британії

Велика Британія Фото: javier gonzalez Pexels

Президент Володимир Зеленський підписав указ №28/2021, яким продовжив безвізовий режим в’їзду до України та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії до 30 січня 2022 року.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Читайте також

55% українців ставляться негативно до можливого скасування безвізу

Депутати Європарламенту пригрозили скасуванням безвізу окремим українським олігархам і політикам

В указі президента (досьє Володимира Зеленського) йдеться, що скористатися безвізовим режимом зможуть іноземні громадяни, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Відповідні зміни внесені до указу президента від 29 січня 2020 року №28 “Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії”, згідно з яким безвізовий режим діяв до 30 січня 2021 року.

Нагадаємо, 8 жовтня президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підписали низку важливих двосторонніх документів. Лідери двох країн підписали угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю та стратегічне партнерство.

Згодом посол Великої Британії Мелінда Сіммонс заявила, що Сполучене Королівство ретельно ставиться до питання безпеки кордонів. Саме тому пом’якшення візового режиму з Україною – тривалий процес.

Вона не вважає, що зміна візового режиму є ймовірною в найближчому майбутньому, оскільки це не політичне питання, а питання безпеки кордонів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.