Зв'язок з нами

Події

Україна втрачає довіру виробників COVID-вакцин – Степанов

Україна втрачає довіру виробників COVID-вакцин - Степанов

Максим Степанов Фото: Фейсбук

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна втрачає довіру виробників вакцин через спроби зриву вакцинації у країні.

Про це міністр сказав під час брифінгу у вівторок, 16 лютого.

Україна втрачає довіру виробників вакцин… Мова йде про спробу зриву вакцинальної кампанії в Україні. А це, своєю чергою, відкриває шлях для однієї вакцини (російської – ред.), яку нам так наполегливо пропонують, – зазначив Степанов.

За слова очільника МОЗ, в Україні нема чого робити вакцині російського виробництва.

Ви всі знаєте про мою позицію щодо російської вакцини – не допустити на ринок України російську вакцину. Немає що тут робити російській вакцині, – сказав він.

Читайте також

"Слуга народу" вимагає від Степанова пояснень, де обіцяні вакцини

Бідні країни можуть залишитися без COVID-вакцини через багатих людей

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов (досьє Максима Степанова) заявив, що в Україні вакцинація громадян проти COVID-19 розпочнеться вже в лютому. Підготовка до першого етапу вакцинації йде за графіком та відбуватиметься згідно з Дорожньою картою.

Водночас головний санітарний лікар Віктор Ляшко (досьє Віктора Ляшка) повідомив, що щеплення від Covid-19 в Україні почнеться 15 лютого.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вакцинація проти коронавірусної інфекції в Україні буде безкоштовною для українців.

Більше про вакцини читайте у нашому матеріалі: Вакцинація від Covid-19: чи потрібні щеплення та хто помирає

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.