Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Україна запровадила санкції щодо літаків, на яких Медведчук і Козак літали в Росію

Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані і до двох авіакомпаній. Це молдавська JET4U S.R.L. і португальська JET4U LDA, якими український нардеп Віктор Медведчук літав в РФ і в окупований Крим.

Україна запровадила санкції щодо літаків, на яких Медведчук і Козак літали в Росію


2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про накладення п’ятирічних санкцій на телеканали ZiK, NewsOne, «112. Україна» та їх формального власника — члена парламентської фракції «ОПЗЖ» Тараса Козака.

Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані і до двох авіакомпаній. Це молдавська JET4U S.R.L. і португальська JET4U LDA, якими український нардеп Віктор Медведчук, за сумісництвом кум російського президента, літав в РФ і в окупований Крим.

СБУ рекомендувала РНБО застосувати до зазначених компаній такі санкції як: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів.

Відзначається, що санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набуття чинності рішення Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Тепер Медведчуку доведеться добиратися до Москви зі звітами про виконану роботу через Мінськ, або ж машиною.

Рішення про внесення цих авіакомпаній до санкційного списку було затверджено указом президента ще 29 січня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.