Зв'язок з нами

Події

Українських пенсіонерів чекає три етапи зростання пенсій

Українських пенсіонерів чекає три етапи зростання пенсій

Гривня, купюри Фото: НБУУкраїнських пенсіонерів в цьому році чекає ще три етапи зростання пенсій.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання уряду.

Політика підвищення пенсій буде продовжуватись. Тільки в цьому році в нас передбачено ще три етапи підвищення пенсій для різних категорій пенсіонерів, – сказав він.

Читайте також

80% пенсіонерів в Україні живуть за межею бідності – Денісова

Досьє

Шмигаль Денис

За словами Шмигаля, для того, щоб виплати зросли у два-три рази, “потрібен кардинально інший підхід”. Тому, зазначив він, в уряді сподіваються на впровадження накопичувальної пенсійної системи.

Частина податків, які людина сплачує, має йти на особистий пенсійний рахунок, далі ці кошти будуть інвестуватись у надійні фінансові інструменти. І коли людина вийде на пенсію, в неї буде і загальна солідарна пенсія, і виплата з її особистого пенсійного накопичувального рахунку, – розповів Шмигаль.

Контекст. Дефіцит коштів Пенсійного фонду України за січень-лютий 2021 року склав 4,5 млрд гривень. Доходи сягнули 76,5 млрд гривень, а витрати – 81 млрд гривень.

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна розробила систему, яка дозволить збільшити пенсії у 1,5-3 рази. Вона розробила систему, за якою не зростатиме дефіцит Пенсійного фонду, однак, за попередніми розрахунками, пенсії можна буде збільшити у 1,5-3 рази.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.