Зв'язок з нами

Події

Українці розповіли, кого підтримали б на президентських виборах

Українці розповіли, кого підтримали б на президентських виборах

Коронавірус, люди в масках Фото: УНІАН

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би чинний президент Володимир Зеленський.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Він би отримав найбільше голосів у першому турі (16% усіх опитаних або 23% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме). Мають намір проголосувати за Бойка відповідно 13% і 20% опитаних, за Порошенка – 12% і 18%.

Крім того, планують голосувати за Юлію Тимошенко – відповідно 8% і 11%, за Ігора Смешка – 3,5% і 5%, за Анатолія Гриценка – 2,5% і 3%, за Володимира Гройсмана – 2% і 3%, за Олега Ляшка – 2% і 3%, за Дмитра Разумкова – 1% і 2%, за Руслана Кошулинського – 1% і 2%, за Олександра Вілкула – 1% і 1,5%, за Віталія Кличка – 1% і 1%.

Читайте також

Зеленському не довіряють 53% українців – опитування

Найбільше українці голосують за три партії – опитування

Під час опитування респондентам пропонувалося обрати, за кого з політиків вони проголосували б, якби відбувся другий тур виборів президента України. Другий тур моделювався за участі чотирьох кандидатів: Зеленський, Бойко, Порошенко, Разумков.

Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з Порошенком (54% на 46%), Бойком (58% на 42%) чи Разумковим (60% на 40%) стає переможцем президентських виборів. Разумков перемагає Порошенка (55% на 45%) і Бойка (58% на 42%), а Порошенко перемагає у випадку електорального суперництва у другому турі з Бойком (55% на 45%).

Нагадаємо, що частина українців згодні жити в Європі та Сполучених Штатах Америки, але навіть за гроші не хотіли б жити у Росії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.