Зв'язок з нами

Події

Українці зможуть замовляти водійські посвідчення онлайн

Українці зможуть замовляти водійські посвідчення онлайн

Водійське посвідчення можна замовити онлайн (Фото: pexels)

Кабінет міністрів України підтримав постанову, яка передбачає, що українці зможуть замовити та відновити водійське посвідчення онлайн.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем`єр-міністр України Денис Шмигаль.

Уряд підтримав постанову про запровадження послуги замовлення і відновлення водійських посвідчень через застосунок “Дія” або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг. Також уряд пропонує запровадити реєстрацію нових авто просто в автосалонах, щоби людина могла одразу отримати техпаспорт і номерні знаки на машину.

Крім того, ще одним рішенням ми пропонуємо запровадити реєстрацію нових авто прямо в автосалонах, щоб люди відразу могли отримати і номерні знаки, і техпаспорт, – повідомив глава уряду (досьє Дениса Шмигаля).

Читайте також

Електронні внутрішні та закордонний паспорти міститимуть інформацію про місце проживання – уряд

Україна першою у світі прирівняє цифрові паспорти до звичайних – Федоров

Нагадаємо, учора Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №2695 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”, який передбачає, що цифрові документи водія у додатку “Дія” мають таку ж юридичну силу як і паперові.

Крім того, сьогодні Кабінет міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення, яким розширив сферу діяльності Центрів надання адміністративних послуг. Відтепер у Центри можна буде звертатися задля призначення пільг на оплату комунальних послуг, щодо перерахунку пенсій, призначення соціальної допомоги непрацездатній особі, надання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам тощо.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.