Зв'язок з нами

Події

Уряд розповів, що буде з тарифами на тепло та гарячу воду

Уряд розповів, що буде з тарифами на тепло та гарячу воду

Опалення (фото: УНІАН)

В Україні не планують підвищувати тарифи на теплопостачання та гарячу воду до кінця опалювального сезону.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час форуму “Україна 30. Платіжка”.

Вартість послуг теплопостачання та постачання гарячої води до кінця опалювального сезону змінюватися не будуть, – зазначив він.

За словами міністра, уряд з мерами українських міст підписав меморандум про непідвищення комунальних тарифів до кінця опалювального сезону.

Нагадаємо, 1 лютого Кабінет міністрів дозволив державне регулювання ціни на електроенергію в Україні і вніс її до переліку соціально значущих товарів. Раніше за електроенергію уряд вніс до списку соціально значущих товарів природний газ, щоб знизити ціни і мати можливість регулювати тарифи на газ для населення.

Читайте також

Кабмін змінив розрахунок тарифів на тепло

18 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня регулятор знизив граничний тариф на розподіл газу та встановив його на рівні 1,79 грн за кубометр.

Крім того, президент Володимир Зеленський на нараді з міськими головами та керівництвом НАК “Нафтогаз України” домовився, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть до кінця опалювального сезону.

Також він нагадав, що уряд спростив доступ до субсидій, і більшість громадян може отримати їх одразу після заявки. На субсидії Кабінет міністрів має виділити необхідні кошти.

Своєю чергою Кабінет міністрів ухвалив рішення, що штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть. Прем’єр-міністр Шмигаль також повідомив, що в уряді очікують результатів розслідування Антимонопольного комітету й встановлення чесних прозорих правил на ринку газу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.