Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Юрій Бойко: Без миру Україна ніколи не подолає бідність

Юрій Бойко: Без миру Україна ніколи не подолає бідність

Юрій Бойко Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Парламент повинен розуміти свою відповідальність перед людьми. Жителів країни не цікавлять розборки всередині “слуг народу”, для них важливі питання миру, тарифів, соціального захисту і доступної медицини. Про це, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив Співголова фракції “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

“Українці чекають миру. Але замість вирішення цього надважливого питання, влада залишила мирний процес у глухому куті і не робить жодного кроку до мирного врегулювання на сході країни. Парламент повинен розуміти, – не встановивши стійкого миру, неможливо подолати кризу, побороти бідність, забезпечити людям нормальне життя”, – підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, влада забула про свої обов’язки щодо забезпечення соціального захисту громадян.

“Питання з тарифами не вирішене. Замість допомоги людям їм продовжують урізати субсидії. Триває знущання над пенсіонерами. Замість збільшення пенсій їм доплатили по 3-5 гривень. Це обурливі речі”, – сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що люди чекають, коли влада закінчить займатися кадровою чехардою і займеться питаннями охорони здоров’я.

“Локдауни і бардак із закупівлею вакцин, який коїть Зе-влада, вже лякають людей більше самої епідемії”, – зазначив він.

Необхідно також припинити політику заборон і обмежень прав громадян, які принижують людей та не сприяють консолідації суспільства, єдності країни.

“Парламент повинен розуміти свою відповідальність перед людьми. І якщо ви не на словах, а на ділі хочете добра для країни, пора припинити імітувати бурхливу діяльність і зайнятися дійсно нагальними питаннями. Сьогодні всім відповідальним політикам необхідно об’єднати зусилля для порятунку країни і допомоги людям”, – закликав з трибуни парламенту Співголова фракції опозиціонерів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.