Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Юрій Бойко: Бюджет-2021 має стати бюджетом порятунку людей

Юрій Бойко: Бюджет-2021 має стати бюджетом порятунку людей

Співголова ОПЗЖ Юрій Бойко Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Правки, внесені урядом у проєкт держбюджету на 2021 рік після першого читання, не поліпшили, а погіршили його. Тому “Опозиційна платформа – За життя” не підтримає бюджет-2021, якщо в ньому не буде збільшено видатки на медицину та підтримку громадян. Про це заявив Співголова фракції опозиціонерів Юрій Бойко в ефірі ток-шоу “Мир або війна” на телеканалі “Інтер”, передає пресслужба політсили.

“Ми критикуємо цей проєкт бюджету не тому, що ми – опозиція, а тому, що він дійсно поганий. За два останні місяці катастрофічно погіршилася епідемічна ситуація, погіршилася соціально-економічна ситуація, але уряд вирішив збільшити лише витрати на силові структури. Зрозуміло, що голосувати за такий проєкт ми не можемо. І незрозуміло, хто за нього взагалі зможе проголосувати”, – заявив Юрій Бойко.

Політик зазначив, що ключовими зауваженнями “Опозиційної платформи – За життя” до проєкту держбюджету, як і раніше, є відсутність повноцінного фінансування охорони здоров’я та небажання влади підтримувати власних громадян і власну економіку в період кризи.

“У нас є можливості забезпечити фінансування медицини на рівні 5% ВВП, як це прописано в законі. У нас є можливість збільшити доходи тих, хто не має навіть реального прожиткового мінімуму. Для цього потрібно лише перерозподілити кошти в бюджеті, скоротивши витрати, які не викликані необхідністю рятувати та підтримувати наших громадян. Бюджет-2021 має стати бюджетом порятунку людей. І ми будемо вимагати цього в парламенті”, – резюмував Співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.