Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання ради і спростити роботу ФОПів

Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання ради і спростити роботу ФОПів

Юрій Бойко “Опозиційна платформа – За життя”

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає провести позачергове засідання парламенту, на якому розглянути її законопроект, покликаний полегшити і спростити роботу ФОПів. Про це заявив співголова партії Юрій Бойко, передає пресслужба політсили. 

“Наша фракція підписала петицію про проведення позачергового засідання парламенту і таке засідання має відбутися. Ми внесли на розгляд парламенту законопроект №4490, який зберігає право підприємців на використання Книги обліку доходів без застосування реєстратора розрахункових операцій. Потрібно просто проголосувати наш законопроект. Він зніме всі протиріччя і полегшить роботу ФОПів. Зараз просто потрібно об’єднається всім політикам і допомогти людям”, – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що люди вийшли на протести через відсутність діалогу і підтримки з боку держави. ФОПи створюють робочі місця, годують свої сім’ї, платять податки, але замість того, щоб допомогти їм, влада посилює тиск на підприємців і створює їм додаткові проблеми.

“Скільки ці люди повинні стояти на вулиці? Вони наповнюють бюджет, створюють робочі місця, а влада вперто їх не чує. Ми розуміємо обурення підприємців і будемо їх підтримувати”, – сказав Юрій Бойко.

Новини за темою: Медведчук: Влада вчинила з ФОПами незаконно, необґрунтовано і необ’єктивно

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що влада в умовах кризи і епідемії зобов’язана підтримувати підприємців, а не намагатися ускладнити їх роботу.

“Вони просять провести позачергове засідання парламенту і вирішити їх проблему. Коли таке обурення людей – депутати зобов’язані прийти і допомогти. Наша фракція в повному складі прийде на таке засідання і допоможе людям”, – резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя” вже зареєстрували в парламенті законопроект №4490 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо сприяння господарської діяльності фізичної особи-підприємця без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також збереження права на використання Книги обліку доходів”. Ухвалення цього закону дозволить зменшити адміністративний тиск на підприємців і сприятиме зростанню ділової активності, захисту законних інтересів платників податків і усунення дискримінаційного підходу до оподаткування суб’єктів господарювання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.