Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Юрій Бойко: Підготовка до вакцинації – черговий іспит для влади

Юрій Бойко: Підготовка до вакцинації – черговий іспит для влади

Юрій Бойко “Опозиційна платформа – За життя”

Влада розбазарила гроші коронавірусного фонду і не підготувала медицину до другої хвилі епідемії. Зараз перед нею стоїть новий виклик – підготовка до вакцинації населення. Про це заявив Співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

“Будемо об’єктивні: поки весь світ шукав способи і вживав заходів, щоб подолати епідемію коронавірусу, наш уряд тринькав гроші коронавірусного фонду, закочуючи їх в асфальт і піар президента перед місцевими виборами. Наслідки такої злочинної недбалості вже відчули в кожній українській родині”, – сказав Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що основна претензія “Опозиційної платформи – За життя” до Зе-команди – це її відмова підтримати людей і економіку в період кризи.

“Те, що уряд і президент витратили гроші, виділені на боротьбу з епідемією, на інші цілі, різко ускладнило становище людей. В умовах епідемії недофінансованою залишається охорона здоров’я – це злочин перед громадянами. Провалено тестування, не вистачає обладнання і медикаментів, лікарі продовжують виїжджати з країни через низькі зарплати – тільки з січня по жовтень звільнилося понад 42 тис. медпрацівників”, – зазначив співголова фракції опозиціонерів.

І поки в Україні влада скорочує кількість тестів, рапортуючи про “спад хвороби”, у світі вже почалася вакцинація.

“Зараз нас чекає ще більший виклик у зв’язку з вакцинацією. І те, як влада до неї підготується, стане ще одним іспитом, щоб зрозуміти, чи здатна ця влада взагалі думати про людей”, – резюмував Юрій Бойко.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.