Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Юрій Бойко: Вибори у 18 ОТГ на Донбасі повинні відбутися якомога швидше

Юрій Бойко: Вибори у 18 ОТГ на Донбасі повинні відбутися якомога швидше

Народний депутат Юрій Бойко Пресслужба “Опозиційної платформи – За життя”

Справедливість на волевиявлення щодо громадян, які проживають у прифронтових районах Донбасу, має бути відновлена, а чиновники, які незаконно скасували там вибори, – понести покарання. Про це заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко.

“Вибори в 18 окремих територіальних громадах влада повинна була провести ще в жовтні. Привід для їх скасування був надуманим і протизаконним. З нашої точки зору, вибори повинні відбутися, і якомога швидше”, – сказав Юрій Бойко.

Політик зазначив, що владі пора закінчувати ігри в “питання і відповіді”. Виборчі права громадян закріплені в Конституції і повинні бути забезпечені без всяких попередніх умов.

“Це не предмет для політичних торгів і маніпуляцій. І справедливість щодо півмільйона громадян повинна бути відновлена”, – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Також Юрій Бойко вважає, що всі чиновники, які зірвали волевиявлення громадян у жовтні 2020 року, повинні понести за це відповідальність за законом.

“Громадяни повинні реалізувати своє виборче право і дати політичну оцінку діям влади. Але організація голосування-це не “кінець історії”. Крапка у справі про незаконне скасування виборів буде поставлена тільки тоді, коли понесуть покарання всі чиновники, які зірвали волевиявлення громадян у жовтні 2020 року”, – підкреслив політик.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.