Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

В Офісі президента хочуть запросити Байдена на 30-річчя Незалежності України

В Офісі президента хочуть запросити Байдена на 30-річчя Незалежності України

Джо Байден Фото з відкритих джерел

У Зеленського також уточнили, що візит Байдена в Київ є питанням недалекого майбутнього

Україна запросить світових лідерів на святкування 30-річчя Незалежності світових, серед них буде обраний президент США Джо Байден. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в інтерв’ю ТСН. 

“Звісно, будемо запрошувати. Як і інших світових лідерів. У нас також є й інші великі події цього року, на які ми будемо запрошувати світових лідерів. Це й саміт “Кримської платформи”. І, наприклад, 80-та річниця трагедії Бабиного Яру. Тому, у нас є куди запрошувати іноземних лідерів, зокрема й президента США”, — відповів Жовква на питання, чи запросять Джозефа Байдена до України.

Новини за темою: На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

Заступник керівника ОП уточнив, що візит Байдена в Україну є питанням недалекого майбутнього. Крім того, офіційний візит до США планує здійснити президент України Володимир Зеленський.

Новини за темою: Байден і Нуланд будуть досить обережними щодо України, – Мошенець

“Такий візит ми готуємо, паузи у нас не було. Коли нова американська адміністрація повноцінно приступить до виконання своїх обов’язків, включаючи вищих посадових осіб, держсекретаря, відповідних помічників і його заступників, й інших міністрів, вони підхоплять цю тему, і будемо цей візит готувати”, — додав політик. 

Нагадаємо, нещодавно обраний президент США Джозеф Байден визначився з першими закордонними візитами в статусі глави держави. Очікується, що після інавгурації американський політик відвідає Канаду або одну з країн Європи. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.